Podzimní bazárek v MŠ - změna termínu

09.10.2024

Dobrý den,

Bazárek podzimního a zimního zboží pro děti bude probíhat v prostorách před školkou v termínu 5. a 6. listopadu. Jedná se prodej oblečení a obuvi pro děti.

Součástí bazárku bude opět i SWAP hraček (doneste vaše nepoužívané hračky, knihy a třeba si vyberete zase něco i vy)  a Hrabárna - vše za 20 Kč.

Prodej věcí:
úterý 7:30 - 8:30 , 15:00 - 16:30
středa 7:30 - 8:30 , 15:00 - 16:30

Prosím zájemce o prodej a pomoc při prodeji o kontaktování ideálně na email.

O bazárku řekněte i známým v okolí .

Informace pro prodávající:

• Věci na prodej mějte čisté a označené (ideálně dvěma lepítky s číslem pro případ ztráty).
  • Čísla budou přidělena v dokumentu, který bude zaslán emailem všem prodejcům.
  • Při samotném nákupu ve školce prosím mějte připravenou hotovost.
  • Pokud budete mít zájem prodávat něco většího, můžete si udělat inzerát a ten pak vylepit spolu s kontaktními informacemi přímo na místě.

Příjem věcí dle domluvy. Výdej neprodaných věcí dle domluvy

Pokud budete mít zájem o darování oblečení doneste je během bazárku zabalené v pytli (tašce). Prosíme o věci čisté, bez děr apod. Budou pak předány potřebným.

Kontakt Alžběta Vorlová, vorlova.bety@gmail.com, 602292397